Konkurs na PWG GP2018 Konkurs na PWG GP2018

Konkurs na PWG GP2018

Czytany 475 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Ogłoszenie o Konkursie

(21.06.2018 r.)

Przedstawiamy projekty konkursowe PWG Geocaching Party 2018. Konkurs jest już częściowo rozstrzygnięty, bo komisja konkursowa wybrała projekt drewniaka, który otrzymają wszyscy uczestnicy Geocaching Party w Krakowie. Obrady komisji odbyły się w dniu 19.06.2018 r. Wybór polegał na rozdzieleniu przez każdego z 4 członków komsji punktów pomiędzy 3 wybrane przez każdego z członków projekty. Członkowie komisji nie znali autorów projektów. Następnie zsumowano punkty i wygrał ten projekt, który uzyskał najwięcej punktów. 

Chcemy także poznać Wasze zdanie i dlatego ogłaszamy głosowanie na projekt, który Wam się najbardziej podoba. Każdy może zagłosować na jeden projekt wpisując jego numer w komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu na Facebooku (uwaga, głosy w udostępnionych postach nie będą się liczyć). Zwycięzca głosowania otrzyma nagrodę - roczne konto premium na geocaching.com. Głosujemy do 30 czerwca 2018 r.

(20.06.2018 r.)

Uwaga, organizaor wprowadził zmianę w Regulaminie konkursu. Aktualny Regulamin znajduje się tutaj.

Zmiana dotyczy terminu ogłoszenia werdyktu komisji konkursowej - paragraf 7 punkt 3. Wydłużyliśmy termin ogłoszenia wyników do 14 dni od 24 czerwca (czyli do 8 lipca). Jest to spowodowane to planem przeprowadzenia głosowania publiczności. Zwycięzca wyłoniony przez komisję konkursową i publiczność zostaną ogłoszeni w tym samym terminie. Ogłoszenie o głosowaniu publiczności znajduje się na Facebooku (https://www.facebook.com/GCMalopolska/).

(16.05.2018 r.)

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt PWG Geocaching Party 2018. Projekty należy przysyłać na adres e-mail:   do 10 czerwca 2018 r.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie darmowe roczne konto premium na Geocaching.com, komplet PWG Geocaching Party 2018 (poświęcone poszczególnym imprezom), geocoin oraz voucher na 50 PWG w sklepie woodcoins.eu.

Możecie skorzystać z szablonów: wzorów (pdf, svg i cdr).

Pamiętajcie, projekt ma być wypalony na drewnianym krążku o średnicy 35 mm. Regulamin konkursu: Regulamin.

Tu znajdują się wytyczne dla projektów PWG.

Wręczenie nagród nastąpi na Geocaching Party.

Szablon projektu:

Dokumenty do pobrania:

Wzory projektów cdr, svg i pdf (zip)

 

 

Skomentuj