Konkurs na PWG GP2018 Konkurs na PWG GP2018

Konkurs na PWG GP2018

Czytany 2454 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

 

Wynik konkursu

(1.07.2018 r.)

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Wybór eventovego drewniaka nie był łatwy. Komisja konkursowa wybrała projekt nr 4 autorstwa Suavis & Jarod i on znajdzie się na krążku, który otrzymają wszyscy uczestnicy Geocaching Party w Krakowie. Społeczność facebooka wybrała swojego faworyta - projekt nr 6, którego autorką jest osiolek. Dużą liczbę głosów społeczności uzyskał też projekt nr 12, który w tym głosowaniu zajął drugie miejsce.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu wybranego przez komisję konkursową jest darmowe roczne konto premium na Geocaching.com, komplet PWG Geocaching Party 2018 (poświęcone poszczególnym imprezom), geocoin oraz voucher na 50 PWG w sklepie woodcoins.eu.

Autorka projektu, który wygrał w głosowaniu publiczności otrzyma darmowe roczne konto premium na www.geocaching.com.

Gratulujemy!

Wszystkie nadesłane projekty zostaną wykorzystane do produkcji zestawu PWG oferowanego w formie cegiełek na pokrycie kosztów organizacji Geocaching Party 2018. Autorzy wykorzystanych prac otrzymają po jednym zestawie gratis.

 

Ogłoszenie o Konkursie

(21.06.2018 r.)

Przedstawiamy projekty konkursowe PWG Geocaching Party 2018. Konkurs jest już częściowo rozstrzygnięty, bo komisja konkursowa wybrała projekt drewniaka, który otrzymają wszyscy uczestnicy Geocaching Party w Krakowie. Obrady komisji odbyły się w dniu 19.06.2018 r. Wybór polegał na rozdzieleniu przez każdego z 4 członków komsji punktów pomiędzy 3 wybrane przez każdego z członków projekty. Członkowie komisji nie znali autorów projektów. Następnie zsumowano punkty i wygrał ten projekt, który uzyskał najwięcej punktów. 

Chcemy także poznać Wasze zdanie i dlatego ogłaszamy głosowanie na projekt, który Wam się najbardziej podoba. Każdy może zagłosować na jeden projekt wpisując jego numer w komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu na Facebooku (uwaga, głosy w udostępnionych postach nie będą się liczyć). Zwycięzca głosowania otrzyma nagrodę - roczne konto premium na geocaching.com. Głosujemy do 30 czerwca 2018 r.

(20.06.2018 r.)

Uwaga, organizaor wprowadził zmianę w Regulaminie konkursu. Aktualny Regulamin znajduje się tutaj.

Zmiana dotyczy terminu ogłoszenia werdyktu komisji konkursowej - paragraf 7 punkt 3. Wydłużyliśmy termin ogłoszenia wyników do 14 dni od 24 czerwca (czyli do 8 lipca). Jest to spowodowane to planem przeprowadzenia głosowania publiczności. Zwycięzca wyłoniony przez komisję konkursową i publiczność zostaną ogłoszeni w tym samym terminie. Ogłoszenie o głosowaniu publiczności znajduje się na Facebooku (https://www.facebook.com/GCMalopolska/).

(16.05.2018 r.)

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt PWG Geocaching Party 2018. Projekty należy przysyłać na adres e-mail:   do 10 czerwca 2018 r.

Nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie darmowe roczne konto premium na Geocaching.com, komplet PWG Geocaching Party 2018 (poświęcone poszczególnym imprezom), geocoin oraz voucher na 50 PWG w sklepie woodcoins.eu.

Możecie skorzystać z szablonów: wzorów (pdf, svg i cdr).

Pamiętajcie, projekt ma być wypalony na drewnianym krążku o średnicy 35 mm. Regulamin konkursu: Regulamin.

Tu znajdują się wytyczne dla projektów PWG.

Wręczenie nagród nastąpi na Geocaching Party.

Szablon projektu:

Dokumenty do pobrania:

Wzory projektów cdr, svg i pdf (zip)

 

 

Skomentuj