Mega Geoploty - Zapowiedź

Czytany 1173 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek 10 czerwca 2016 r. o godz. 19.00 w piwnicy pubu Viva la Pinta przy ul. Floriańskiej 13 w Krakowie odbędzie się spotkanie-zapowiedź Geocaching Party.

Spotkanie potrwa do godziny 21:00.

Zapraszamy ponownie wszystkich na spotkanie z cyklu Geo-Ploty w Krakowie. Kolejne spotkanie, wszystkich entuzjastów Geocachingu w Krakowie, tych lokalnych i tych, którzy w naszym mieście są tylko przejazdem. Nasze cykliczne spotkania, mają na celu integrację społeczności krakowskiej i szczególnie zapraszamy na nie początkujących Geocacherów, ale i tych zaawansowanych członków, którzy będą mogli się podzielić swoimi doświadczeniami z młodszymi koleżankami i kolegami.

Jednak tym razem to nie wszystko. Na spotkaniu dowiecie się o ciekawych planach naszej małopolskiej społeczności geocachingowej. Jesienią chcemy zorganizować dużą imprezę i właśnie o tym chcemy z Wami porozmawiać. Chcemy, żeby to wydarzenie było wspólnym przedsięwzięciem naszej małopolskiej społeczności geocacherskiej i na tych geoplotach porozmawiamy o tym, co i jak możemy razem zorganizować.

Skomentuj