T5 Party 2017

T5 Party 2017

Czytany 1381 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Idź na drzewo prostować... a nie! to nie o to chodziło...
Idź na drzewo zdobywać T5!

Często keszerzy zastanawiają się jak zdobyć skrytki zawieszone wysoko na drzewach, zazwyczaj pierwszą myślą jest drabina, lecz nie wszystko co wisi, ...wisi nisko. Drugim rozwiązaniem jest wyjście po gałęziach, lecz gdy człowiek usłyszy zdanie: "Muszę zawiesić ją tak wysoko, bo nie ma gałęzi niżej", od razu rozumie, że jednak będzie ciężko wyjść po konarach. Następnie wpada na pomysł - co leży, to łatwo zalogować, lecz ciężko tnie się wysokie drzewa o dużym obwodzie i może wiązać się to z poważnymi problemami natury prawnej. Skoro jesteśmy już tak blisko natury i wiązania, warto zainteresować się np. liną, uprzężą, karabińczykiem, kubkiem (nie będziecie z niego pić) i nauczyć wchodzić na drzewa przy ich pomocy.

W ubiełym roku podczas Geocaching Party można było nauczyć się wspinać na drzewa w czasie T5 Party. Zespół dwóch doświadczonych w tym keszerów szkolił jak posługiwać się sprzętem wspinaczkowym i pozwalał wchodzić na drzewa przy dwóch przygotowanych do tego stanowiskach. Wiemy, że niektóre osoby na tyle podciągnęły się w geoarborystyce, że odważyły się, w przeciągu tych miesięcy pomiędzy imprezami, samodzielnie wspiąć po skrytki. Gratulujemy odwagi!

Tutaj znajdziecie formularz do zapisów na konkretne godziny, tak aby każdy kto chce poczuć smak Geoarborystyki nie musiał stać w kolejce. Prosimy o wpisywanie się osób, które są zdecydowane. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zasady T5 Party:

1. Przygotowaliśmy dla Was dwa stanowiska do wspinania oznaczone w wayipontach jako T5PAR1 i T5PAR2.

2. Osoby zainteresowane spróbowaniem wspinania się na linie proszone są o zapisywanie się w arkuszu google: Zapisy T5 Party

3. Prosimy was o poważne podejście i rezerwację miejsc tylko przez osoby ZDECYDOWANE na wspinanie. Liczba miejsc jest ograniczona - 34 osoby.

4. Zapisujemy tylko trzy osoby na godzinę zegarową na jedno stanowisko (w godzinie między 13:00 a 14:00 dwie osoby). Prosimy o punktualne przychodzenie.

5. Będziemy mieli komplet sprzętu. Jedynie o co prosimy, to o długie spodnie (mogą się ubrudzić) i zamknięte buty na twardej podeszwie.

6. Udział we wspinaniu mogą brać tylko osoby pełnoletnie - czyli 18 lat musi być skończone - nie ma uproś!!!

7. Wszyscy, którzy nie chcą się wspinać, a chcą zobaczyć, jak to wygląda, mogą przyjść w każdej chwili i kibicować. Nie trzeba się nigdzie zapisywać.

 

Skomentuj