Letterbox Stamp Show

Letterbox Stamp Show

Czytany 4044 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Letterbox to wyjątkowy typ skrytki, gdyż w jego wnętrzu znajdziecie pieczątkę. Ilu z Was odbija te pieczątki w swoich notesach i podczas eventów pokazuje jakie dzieła sztuki udało się upolować? Wapniaki w drodze przygotowali dla Was kolejną atrakcję Geocaching Party - Letterbox Stamp Show!

Letterboxy są bardzo ciekawymi skrytkami, gdyż zawierają w swoim wnętrzu pieczątki, które są elementem wyposażenia skrytki, więc pamiętajcie! - nie podlegają wymianie i nie możecie ich zabrać, za to możecie odbić je na kartce, w notesie, na ręce, czole... ;)

Letterboxowe pieczątki są różne, czasem jest to dziecięca zabawka niezwiązana z tematyką skrytki, a innym razem jest to dzieło sztuki, które wszyscy chcą mieć w swoich notesach. Wielkość pieczątek także jest różna, niektóre nie są o wiele większe od monety 50 groszy, zaś inne to pokaźnych rozmiarów stemple o wymiarach dochodzących niemal do 10 cm długości i szerokości. Podejrzewamy, że każda z tych pieczątek cieszy znalazców, lecz na pewno niektóre cieszą bardziej i to nie zawsze jest wynikiem wzoru i wielkości, gdyż poszukiwanie letterboxów to często ciężka wyprawa! Współrzędne letterboxów zazwyczaj nie są podane na tacy, poszukiwacz musi odnaleźć współrzędne i podążać drogą do skarbu, a ta nie jest prosta, no chyba, że macie za zadanie iść na azymut.

Pieczątki z letterboxów są wyjątkowe w jeszcze jeden sposób, pozwalają Wam zachować namacalną pamiątkę z danej wycieczki geocachingowej, ilu z Was oglądając swoją kolekcję odbitych pieczątek ma przed oczami obrazy miejsc, z których pochodzą?

Podczas Geocaching Party będziecie mogli obejrzeć pieczątkową podróż Wapniaków w drodze, którzy przygotowują dla Was wystawę Letterbox Stamp Show. Może odnajdziecie wśród ich pieczątek swoje letterboxy, a może odnajdziecie tam wspomnienia ze swoich wypraw po letterboxy? Koniecznie musicie to zobaczyć!

Skomentuj