Midnight City Express Party

Midnight City Express Party

Czytany 2322 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie macie czasu w ciągu dnia, a może cierpicie na bezsenność i zastanawiacie się co ze sobą począć w nocy? Sorratte znalazł na to lekarstwo! Jeśli nie boicie się godziny duchów, to Midnight City Express Party to coś dla Was.

Midnight City Express Party jest wymyślonym przez sorratte eventem, który zawsze zaczyna się jednego dnia, zaś kończy w dniu następnym. Jak wiadomo, w mieście najlepiej szuka się skrytek nocą, gdy niewiele osób zwraca na nas uwagę (no może poza policjantami, którzy wtedy wyjątkowo kontrolują dziwnie zachowujących się ludzi). Noc ma także inne zalety, mianowicie większość osób wtedy nie pracuje, a często w ciągu dnia nie ma czasu, a przecież zazwyczaj eventy odbywają się do godziny 19:00. Próbowaliście kiedyś w Krakowie zdążyć po pracy na event? Przejazd przez miasto to wyczyn!

Noc jest po prostu stworzona dla nałogowych keszerów.

Jeśli jeszcze nie wykorzystaliście jej na event to koniecznie musicie się pojawić na stacji ekspresowego eventu! Jego wyjątkowość polega na tym, że musicie zarezerwować sobie 2 dni na uczestnictwo w całym evencie, którego czas sprowadza się do 30 minut. Te 2 dni to 2 dni kalendarzowe, gdyż event zaczyna się o 23:45 jednego dnia i kończy po 30 minutach, czyli o godzinie 00:15 dnia następnego. Sami wybieracie, czy przyszliście na event jeszcze dziś czy już jutro.

To jak? Wsiądziecie do tego eventu nim odjedzie? Kraków nocą wygląda niesamowicie!

Skomentuj