Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w Geocachingu

Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w Geocachingu

Czytany 4087 razy
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Gotowi do zawodów? Czas start!

Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń do dnia Mistrzostw!

Regulamin Mistrzostw

Formularz zgłoszeń do konkurencji indywidualnej

Formularz zgłoszeń do konkurencji drużynowej

 

Pewnie zastanawiacie się co to za Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Polski w Geocachingu, więc odkrywamy tajemnicę. Mamy Mega Geocaching Party (https://coord.info/GC6X15C), więc organizujemy dla Was Mega zabawę!

Podczas imprezy nie możemy publikować prawdziwych skrytek, lecz jesteśmy ciekawi jakie jest Wasze tempo odnajdywania pojemników różnej wielkości i maści. Wybierzecie się w podróż do otchłani krakowskiego geocachingu, będziecie czołgali się w błocie, kanałach, kosili trawniki, szukali pojemników, których normalny śmiertelnik nie odnalazłby - pewnie trochę naciągam fakty, lecz na pewno nie pożałujecie udziału w tej części imprezy. Powoli przygotowujemy ostateczny, szczegółowy plan trasy i szkolimy sędziów (codziennie ćwiczą na bieżni, aby dorównać kondycją zawodnikom).

Mistrzostwa Polski w Geocachingu zostały zaplanowane na dwa dni i podzielone na dwie niezależne konkurencje. Konkurencja drużynowa odbędzie się w piątek wieczorem (2017-09-08). Podczas dwugodzinnego poszukiwania skarbów, każda z trzyosobowych drużyn będzie miała za zadanie odnaleźć jak najwięcej keszy. Podobna sytuacja będzie miała miejsce podczas zawodów indywidualnychsobota tuż przed Geocaching Party 2017. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem będziemy samotnie oddawać się poszukiwaniom na czas.

Obydwie konkurencje to około 100 nowych pojemników w terenie. Z przyczyn technicznych większość z nich zostanie opublikowana dopiero po zawodach. Konkurencja drużynowa rozegrana będzie w południowej części Krakowa. Na nią złożą się pojemniki różnych typów: od prostych tradycyjnych, multi, letter, do zagadek. Zawody indywidualne rozegranę będą w okolicach Nowej Huty. Na zawodników będzie czekać 50 keszy tradycyjnych.

Po dwugodzinnej walce w terenie sędziowie policzą czas i zdobyte punkty D/T i FTF. Oficjalne ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców odbędzie się podczas trwania Geocaching Party 2017. Dla zwycięzców przygotowaliśmy wiele nagród, w tym unikatowe trackowalne medale oraz puchary.

Zapraszamy na Mega do Krakowa: Geocaching Party 2017.

Zachęcamy także do wparcia imprezy. Więcej informacji: Stowarzyszenie Geocaching Małopolska.

Skomentuj

 

1 komentarz

  • geryint, 30-08-2017.

    Chciałem zapytać co z kibicami? Czy będzie można w jakiś sposób kibicować i dopingować swoich FP (favorite players)?
    Pozdrowienia

    Odpowiedź GC: Niestety, w obecnej formule trudno mi sobie wyobrazić kibicowanie w takiej bezpośredniej formie, choć byłoby to pewnie dodatkową atrakcją. No ale zamiast kibicować, można wystartować ;-).
    Pozdrowienia.