Kite Party 2017

Kite Party 2017

Czytany 2487 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Wznieś się w górę, tak wysoko, że tej osobie na dole będzie trudno nadążyć z rozwijaniem linki. Wiatr będzie unosił cię coraz wyżej i wyżej.
Tak! Zgadliście, rozmawiamy z naszym latawcem, a wiecie dlaczego?

W ubiegłym roku nie wiedzieliśmy wszystkiego o puszczaniu latawców na Kite Party, sekret skrywał Bogobig, który zdradził jedynie, że do puszczania latawców potrzebny jest... No nie wiemy czy powinniśmy zdradzać ten sekret, lecz pewnie już zgadliście - WIATR!
Początkowo próbowaliśmy zespołowo rozgryźć temat i rozłożyć go na części pierwsze zadając sobie pytanie - A co z Kite Party jeśli wiatr się nie zjawi? Zadaliśmy sobie kilka dodatkowych pytań:
- Czy zamiast prawdziwego wiatru można użyć suszarki?
- Czy można użyć wiatraczka elektrycznego?
- Czy można zastąpić wiatr dmuchawą?
Przygotowaliśmy wszystkie powyższe urządzenia, przypisany został do ich obsługi zespół ludzi.
Po starcie Kite Party, okazało się, że piękny latawiec akrobatyczny Bogobiga nie startuje, gdyż wiatr postanowił, że ma urlop. Już mieliśmy włączać suszarki, wiatraczki itd., gdy nagle latawiec Gothrukka wzniósł się w górę! Po chwili na niebie pojawiły się kolejne.

W tym roku organizatorem tej części wydarzenia jest Gothrukk. Liczymy, że niebo będzie czyste, wiatr zawieje i latawce wzniosą się w górę (Gothrukk uświadomił nas, że suszarki i wiatraczki niestety nie rozwiązują problemu braku wiatru). Jeśli wiatr zawieje dostatecznie mocno, to mamy dla Was kolejną atrakcję - do latawca zostanie podwieszona kamerka, która wykona zdjęcia z lotu ptaka tzn. lotu latawca. ;)

Przynieście swoje latawce, łąka jest duża, na pewno wszyscy się zmieścimy na Kite Party!

Zapraszamy na Mega do Krakowa: Geocaching Party 2017.

Zachęcamy także do wparcia imprezy. Więcej informacji: Stowarzyszenie Geocaching Małopolska.

Skomentuj